Cakıl Taşları Fan Club
Daha İyi Bir Hizmet İçin Üye Olmalısın Dostum Smile
 Çakıl Taşları’nın müziği  Q5P86111
Buraq`$eviL And Admin
Cakıl Taşları Fan Club
Daha İyi Bir Hizmet İçin Üye Olmalısın Dostum Smile
 Çakıl Taşları’nın müziği  Q5P86111
Buraq`$eviL And Admin
Cakıl Taşları Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cakıl Taşları Fan ClubHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çakıl Taşları’nın müziği

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Çakıl Taşları’nın müziği  Empty
MesajKonu: Çakıl Taşları’nın müziği     Çakıl Taşları’nın müziği  EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:37 am

Diğer bir konu da Çakıl Taşları dizisi, Tims Production özellikle gençlik dizilerinde çok başarılı. Kavak Yelleri, Es-Es, Küçük Sırlar gibi dizilerin hepsinde aynı şirketin imzası var. Dizi ilk bölümünde ortalama bir izlenme oranı aldıysa da ileride daha iyi olacağını düşünüyorum. Dizide aklımı karıştıran tek nokta ise, dizinin jenerik müziği.

Belki ileride ikili ilişkiler ön plana çıkınca şarkı anlam kazanır ama Mor Yazma adlı şarkı ilk bölüm senaryosuyla çok farklı konuları anlatıyor.

“Aşık oldum kapıldım hissine
İstedim babandan buyum ben dedim
Bak hiç tükenmedim düşmedim yakandan
Bak ne hale geldim tövbeler ettim
Nefsimi kuruttum eskileri attım
Alemi bıraktım alamadım babandan”

Şarkının sözleri ne kadar güzel olursa olsun ilk bölümde dolandırılan üniversite adaylarının hislerini, durumlarını ifade etmiyordu. Sözleri bir kenara bırakırsak dizinin sahnelerinin altına aynı şarkının ezgisinin yavaşlatılarak veya duruma göre hızlandırılarak çalınması ise gerçekten güzel olmuş, yakışmıştı.

Dizide ikili ilişkiler ne kadar işlenecek, kim kimi babasından isteyecek gelecek bölümlerde göreceğiz. Genel olarak iyi intiba bırakan, deneyimli oyuncularla harikalar yaratan ekibi ise tebrik ediyorum

Gizem Kaboğlu - Televizyon Gazetesi
Alıntı.
https://cakiltaslarifan.ace.st

Çakıl Taşları’nın müziği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Çakıl Taşları şahane bir iş''
»  Çakıl Taşları 8.bölüm.
»  Çakıl Taşları gifleri
»  Çakıl taşları iconları
» Çakıl taşları gifleri