Cakıl Taşları Fan Club
Daha İyi Bir Hizmet İçin Üye Olmalısın Dostum Smile
'Çakıl Taşları şahane bir iş'' Q5P86111
Buraq`$eviL And Admin
Cakıl Taşları Fan Club
Daha İyi Bir Hizmet İçin Üye Olmalısın Dostum Smile
'Çakıl Taşları şahane bir iş'' Q5P86111
Buraq`$eviL And Admin
Cakıl Taşları Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cakıl Taşları Fan ClubHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Çakıl Taşları şahane bir iş''

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

'Çakıl Taşları şahane bir iş'' Empty
MesajKonu: 'Çakıl Taşları şahane bir iş''   'Çakıl Taşları şahane bir iş'' EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:35 am

''Çakıl Taşları şahane bir iş''

Hayli zamandır ekranda beni bu denli eğlendiren,televizyon karşısına çivileyen bir gençlik dizisi daha izlememiştim
Fox'da başlayan ''Çakıl Taşları'' dizisine emeği geçen herkesi kutlamak isterim.
Bir dizi düşünün;karakter oyuncuları arasında tanıdık isimler var ama başrol oyuncuları arasında bırakın starı,bir yıldız oyuncu bile yok,ama her sahnesi sizi güldürüyor..
''Çakıl Taşları'' izleyenleri sadece güldürmekle kalmıyor,düşünmeye de sevk ediyor..Hem de kara kara..
Çünkü dizi,üniversite çağında çocuğu ya da yakını olan herkesi ilgilendiren bir konuyu ;ailelerin ve gençlerin üniversiteye giriş sürecinde yaşadıklarını ele alıyor.
İşin içinde sadece komedi yok,dram da var..
Türkü Turan,Melike Emiroğlu,Ümit İbrahim Kantarcılar,Özgün Karaman,Kaan Yılmaz,Ayşe Nil Şanlıoğlu,Hakan Gerçek,Eylem Yıldız gibi genç oyuncuların yanı sıra Yılmaz Gruda,Asuman Dabak,Bülent Bilgiç,Serhat Özcan,Hakan Bilgin gibi deneyimli oyuncuların da rol aldığı dizinin Nükhet Aylin'in yazdığı senaryosu kadar Umut Kaya'nın yaptığı müziklerle de başarılı.
Salı akşamı ekrana gelen bölümde üniversiteyi kazanamayan gençleri 3 bin lira kaıt parası karşılığında ABden gelecekjk burslarla hayali bir üniversitede okutmak için yaptıkları fedakarlıkları soluksuz izledim.
Üniversite peşindeki iki genç kızın atışmaları da süperdi.
Birinin diğeriyle dalga geçerken ''Sen, ODTÜ İstirahat'i mi kazandın?'' demesi de ''İhtiyaç halinde kullanılacak espriler'' listeme ekledim..

''Çakıl Taşları''nı izlememiş olabilirsiniz ama bu diziyi not edin..
Tim's Productions,tempoyu böyle sürdürebilirse ''Çakıl Taşları'' nın ekranların yeni fenomeni olacağı kanaatindeyim..

Ali Eyüboğlu/Milliyet Televizyon
https://cakiltaslarifan.ace.st

'Çakıl Taşları şahane bir iş''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Çakıl Taşları’nın müziği
»  Çakıl Taşları İmzaları.
»  Çakıl Taşları İmzaları
»  Çakıl Taşları İmzaları
»  Çakıl Taşları Blends (2)